GİZLİLİK POLİTİKASI

 

FUJIFILM'e Hoşgeldiniz FUJIFILM olarak, Fujifilm-fotoservicepro.eu web sitemizi ziyaret edip FFS-Pro sipariş yazılımımızı kullandığınızdan ve şirketimize, ürün ve hizmetlere gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Web sitemizi kullanırken gizliliğinizin korunması bizim için önemlidir. Web sitemizdeki kişisel verileri, özellikle Genel Veri Koruma Yönetmeliği (AB) 2016/679 (GDPR) dahil olmak üzere geçerli veri koruma yasalarına uygun olarak topluyor, işliyor ve kullanıyoruz.

kontrolör
Bu web sitesi aracılığıyla toplanan herhangi bir kişisel veri ile ilgili veri denetleyicisi

FUJIFILM GÖRÜNTÜLEME ÜRÜNLERİ & ÇÖZÜMLERİ GmbH & Co. KG

Siemensring 1
47877 Willich
+49 (0) 21 54 - 8 97 88-0
Faks +49 (0) 21 54 - 8 97 88-15
www.fujifilm-imaging.de
info (at) fujifilm-imaging.de

FUJIFILM GÖRÜNTÜLEME ÜRÜNLERİ & ÇÖZÜMLERİ GmbH & Co. KG
Sitz, Willich
HRA 6695 Amtsgericht Krefeld

Tek yetkili temsilci:
Masato Yamamoto, Hiromito Nishikubo, Antoon Nuiten

Persönlich haftende Gesellschaft:
FUJIFILM GÖRÜNTÜLEME ÜRÜNLERİ & ÇÖZÜMLERİ Verwaltungs GmbH
Sitz, Willich

HRB 16344 Amtsgericht Krefeld

Daha fazla bilgi için lütfen “Yasal Bildirim” e bakın.
Kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi

Prensip olarak bize kim olduğunuzu söylemeden web sitemizi ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz. Herhangi bir kayıt gerektirmiyoruz. Sizden daha fazla bilgi olmadan, yalnızca İnternet Servis Sağlayıcınızın adı, bize geldiğiniz web sayfası ve web sitemizi ziyaret ettiğiniz sayfalar dahil, belirli teknik bilgileri toplar ve işleriz. Bu bilgiler sadece web sitemizin sağlanması amacıyla kullanılmaktadır. Bu veriler ayrıca kişisel amaçlar olarak isimsiz kaldığınız istatistiksel amaçlar için de analiz edilir.

Kişisel verilerinizi, bir sözleşmenin yerine getirilmesi için veya taleplerinize cevap vermek ve web tekliflerimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tercihlerinize göre özelleştirmek ve iyileştirmek de dahil olmak üzere meşru menfaatlerimize uygun olarak, izninize dayanarak işleriz. (Madde 6 (1) (a), (b) ve (f) GDPR).

Kişisel veriler, yalnızca bize bu bilgileri sağlarsanız, örneğin kişiselleştirilmiş hizmetlere kaydolmak ve yalnızca bu kişiselleştirilmiş hizmetlerin sağlanması için işlenip kullanılır veya sorularınızı işleme koymak için.

Ayrıca, kişiselleştirilmiş hizmetlerle bağlantılı olarak verilerinizi reklam ve pazar araştırması amacıyla veya sizin izninizi verdiğinizde kişiselleştirilmiş hizmet sunumu için işleme ve kullanma hakkına sahibiz. Web sitemizi ziyaret ederken sizin tarafınızdan erişilen bilgileri, sizin için özel olarak kişiselleştirilmiş bilgileri (örneğin bir bülten veya başka bir pazarlama iletişimi şeklinde) sunabilmeniz için bir kullanıcı profilinde saklayabilirsiniz. [E-posta pazarlamacılığımızın kalitesi ve başarısı hakkında da bilgi toplayabiliriz (örneğin, e-postalarımızın açılış veya tıklama oranlarını analiz ederek).] Onayınızı, geleceğe yönelik herhangi bir zamanda geri çekebilirsiniz.işiselleştirilmiş hizmetleri kullanıyorsanız, hizmetlerin sunulması sırasında ve daha sonra geçerli yasalar uyarınca gerekli veya izin verilen süre boyunca sunulması için gereken kişisel verilerinizi kullanacağız. Sorularınıza cevap vermek gerekirse veya hizmetlerin sunulması için gerekirse verilerinizi bağlı Fujifilm şirketleriyle paylaşırız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınızı da ilgili ürün veya hizmet kategorisinden ve bölgeden sorumlu bir distribütöre iletebiliriz.

Müşteri hesabı, sipariş vermek
Bir müşteri hesabına kaydolduğunuzda genellikle isim, e-posta adresi ve şifre alırız. Ek olarak, müşteri hesabınıza fatura ve teslimat adresi dahil olmak üzere adresinizi verebilirsiniz. Sipariş verirken, seçtiğiniz mallara ilişkin bilgileri, ilgili fiyat bilgilerini, resim dosyalarını, hediye seçenekleriyle ilgili bilgileri, kullanabileceğiniz kuponların teslimatı için üçüncü taraf adres bilgilerini, faturalandırma ve teslimat adresinizi ve seçilen yöntemi gösteririz. ödeme ve nakliye. Siparişlerin yerine getirilmesiyle ilgili olarak, ödeme, teslimat ve iadeler ile ilgili özel bilgileri topluyoruz. Bültenimizi veya diğer pazarlama iletişimimizi almak için e-posta adresinizi girmeniz gerekir; Ayrıca, bülteninize / diğer pazarlama iletişimi onayınıza ve bilgi hizmetlerimizin kullanımına ilişkin bilgileri toplar ve kullanırız. Müşteri hizmetlerimizle bağlantılı olarak, olabilecek her türlü sorunuz ve ilgili yazışmalarınız da dahil olmak üzere, sorularınızla ilgili daha fazla bilgi toplayabilir ve kullanabiliriz. Verdiğiniz bilgileri siparişinizi işleme koymak ve diğer sorulara cevap vermek için kullanıyoruz. Sözleşmenin tamamlanmasından sonra, verileriniz yürürlükteki vergi ve ticaret yasaları uyarınca yasal saklama sürelerinin sona ermesine kadar saklanır. Kişisel verileriniz yalnızca kişisel verilerinizin kullanımına izin vermeniz, kişisel verilerinizi düzenleme amacıyla kullanma yetkimiz varsa veya gerekliyse veya kişisel verilerinizi kullanma hakkını saklı tutarsak başka amaçlar için kullanılacaktır. geçerli yasalara uygun olarak ve aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklandığı gibi.

Bir müşteri hesabı oluşturduysanız, verilerinizi müşteri hesabınızı koruduğunuz sürece saklarız. Müşteri hesabınızı istediğiniz zaman silmiş olabilirsiniz; lütfen aşağıda belirtilen bağlantı adreslerine bir mesaj gönderin. Müşteri hesabınızın silinmesi durumunda, ilgili verileri yalnızca bir sözleşmeyi yerine getirmek için gereken ölçüde veya yasaların izin verdiği veya gerektirdiği şekilde depolarız. Müşteri hesabınıza göre iletişim verilerinizi yönetebilir ve mevcut ve geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz (uygunsa). Lütfen erişim verilerinizi gizli tutunuz ve şifrenizi üçüncü şahıslarla paylaşmayınız. Bize neden olmadıkça şifrenizin kötüye kullanılmasından sorumlu değiliz. Çıkış yapmadığınız sürece web sitemizde oturumunuzu açık tutabilirsiniz. Bu, tekrar giriş yapmanıza gerek kalmadan web sitemizi ve çeşitli işlevleri kullanmanızı sağlar. Kişisel bilgilerinizi değiştirmek veya bir sipariş vermek isterseniz, şifrenizi tekrar girmeniz istenecektir. Lütfen oturumun sonunda tarayıcınızı kapatın, özellikle de üçüncü bir taraf bilgisayarınıza erişebiliyorsa. Farkındaysanız veya üçüncü bir tarafın erişim verilerinize yetkisiz erişim sağladığından veya hesabınızı kullandığından şüpheleniyorsanız, lütfen şifrenizi gereksiz bir gecikme olmadan değiştirin ve e-posta ile bize bildirin.

Bir sözleşme yapmak için veri transferi
Sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi için, bizim adımıza sipariş edilen malları üreten üçüncü bir taraf çalıştırabilir ve bu ürünler için gerekli olan verileri üçüncü tarafa aktarabiliriz. Bu üçüncü taraf işlemcimiz olarak geçerli veri koruma yasalarına uymak için katı sözleşmeye bağlı yükümlülüklere tabi olacaktır. Verilerinizden bazılarını, malların size ulaştırılması için gereken ölçüde teslimat için seçilen taşıyıcıya veya sizin tarafınızdan belirlenen üçüncü tarafa aktarırız. Sipariş sürecinde seçtiğiniz ödeme hizmeti sağlayıcısına bağlı olarak, kişisel verilerinizin bir kısmını da ödeme işleme için gerekli olan ölçüde bu sağlayıcıya aktaracağız. Seçilen ödeme servis sağlayıcısı, özellikle ilgili sağlayıcı ile bir hesap oluşturduysanız veya oluşturduysanız, belirli verileri de toplayabilir. Bu durumda, sipariş verme sürecinde erişim verilerinizle veya hesabınızla ödeme hizmeti sağlayıcınızla giriş yapmanız veya giriş yapmanız gerekebilir. Üçüncü taraf hesabınıza veya ilgili giriş verilerine erişemeyiz. Ödemelerin işlenmesi için, ödeme servis sağlayıcısının ilgili hüküm ve koşulları ve servis sağlayıcının gizlilik politikası geçerli olacaktır. Kredi kontrolü ve puanlama
Kredi kontrolü yapmıyoruz ve kredi puanlama kullanmıyoruz. Bununla birlikte, sipariş sürecinde seçtiğiniz ödeme hizmeti sağlayıcıları tarafından kredi kontrolleri ve puanlamalar yapılabilir. Ödemelerin işlenmesi için, ödeme hizmeti sağlayıcılarının ilgili sözleşme şartları ve bunların veri koruma koşulları geçerlidir.

Yetkililere transfer
Kişisel verilerinizin yetkililere herhangi bir şekilde aktarılması, yalnızca zorunlu kanunlara uygun olarak gerçekleşir.

Bülten ve reklam
E-posta bültenlerine kaydolurken veri kullanımı
Bültenimize abone olursanız veya başka pazarlama iletişimi alıyorsanız, size bildirildiği gibi e-posta bültenimizi veya diğer pazarlama iletişimini göndermek için gerekli veya ayrıca sağladığınız kişisel verileri kullanırız. Her zaman bize bir mesaj göndererek veya bültende veya başka bir pazarlama iletişiminde özel bir abonelikten ayrılma bağlantısı yoluyla, her zamanki gönderim maliyetleriniz dışında herhangi bir masrafa maruz kalmadan izninizi geri çekebilir veya bültenden veya diğer pazarlama iletişiminden çıkabilirsiniz.
Posta reklamları ve itiraz etme hakkınız için verilerin kullanımı
Adınızı ve soyadınızı, posta adresinizi ve varsa unvanınızı ve akademik derecenizi saklamak ve özellikle posta hizmetleriyle mal ve hizmetlerimizle ilgili teklifler ve bilgiler göndermek için kullanmanız için yürürlükteki yasalar uyarınca hak kazanabiliriz. . Verilerinizin bu kullanımına, geleceğiniz zamanki oranınıza göre iletim maliyetlerinden başka bir maliyet ödemeden, bize bir mesaj göndererek, istediğiniz zaman itiraz edebilirsiniz.
Veri güvenliği

FUJIFILM, kişisel verilerinizin kötüye kullanılmasını önlemek ve verilerinizin kaybolmasını önlemek için yeterli teknik ve örgütsel güvenlik önlemleri alır. Kişisel verileriniz halka açık olmayan güvenli bir çalışma ortamında saklanır. Kayıt sırasında veya kişiselleştirilmiş hizmetlerin kullanımı sırasında sağladığınız tüm kişisel veriler, verilerin üçüncü taraflarca kötüye kullanılmasını önlemek için şifreli olarak aktarılacaktır.

AB / AEA dışındaki verilerin transferi, ihracatı ve işlenmesi
Burada tarif edilenlerin dışında, Fujifilm Group dışındaki üçüncü şahıslara transfer gerçekleştirilmeyecektir. Web sitemizdeki kullanıcıların AB / AEA dışından kişisel bilgileri, FUJIFILM bağlı şirketlerine veya ilgili ürün veya hizmet kategorisinden ve bölgeden sorumlu olan AB / AEA dışındaki distribütörlerine aktarılabilir. Dış bağlantılar
Web sitemiz diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Lütfen FUJIFILM'in bu tür diğer sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığını unutmayın. Kullanıcılarımızı web sitelerimizden ayrıldıklarında farkında olmalarını ve kişisel veri toplayan her web sitesinin gizlilik bildirimlerini okumalarını teşvik ediyoruz. Bu gizlilik politikası sadece web sitelerimiz tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir.
Daha fazla bilgi ve irtibat, bilgi, düzeltme, engelleme ve silme.

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak veri koruma görevlimizle iletişime geçebilirsiniz:
FUJIFILM GÖRÜNTÜLEME ÜRÜNLERİ & ÇÖZÜMLERİ GmbH & Co. KG, Datenschutzbeauftragter, Siemensring 1, 47877 Willich veya Datenschutz (at) fujifilm-imaging.eu

Kişisel verilerimize erişmemizi, düzeltilmemizi veya silinmemizi veya kişisel verilerinizin işlenmesini sınırlandırmamızı veya bu işlemlerin yapılmasını engellemenin yanı sıra, veri taşınabilirliği için GSYİH'ya ve ilgili yasalara uygun olarak kullanma hakkına sahipsiniz. Lütfen yukarıda verilen adrese e-posta veya posta ile ulaşın.

Sizinle ilgili kişisel verilerin işlenmesinin GSYİH'ya aykırı olduğunu düşünüyorsanız, GSYİH'ya ve geçerli yasalara uygun olarak yetkili bir denetim otoritesine şikayette bulunma hakkınız vardır. Bu amaç için, özellikle alışkanlığınızdaki AB Üye Devletindeki denetleme otoritesine veya iddia edilen ihlalin bulunduğu yere başvurabilirsiniz.
FUJIFILM, bu gizlilik politikasını değiştirme, düzeltme veya güncelleme hakkını saklı tutar. Gizlilik politikamızı değiştirmeye karar verirsek, gözden geçirilmiş gizlilik politikasını göndeririz. Sitemize geri dönüş ziyaretlerinde lütfen herhangi bir değişiklik için gizlilik politikasını gözden geçirmeyi unutmayın, çünkü sitemizi herhangi bir revizyondan sonra kullanmaya devam ettiğimizde bilgilerinizi değiştirilmiş, değiştirilmiş veya güncellenmiş gizlilik politikasına uygun olarak kullanmamızı onayladığınızı gösterir.