KULLANIM ŞARTLARI

FUJIFILM IMAGING PRODUCTS & SOLUTIONS GmbH & Co. KG tarafından sunulan web sitelerinin kullanımına sadece bu şartlara dayanarak izin verilir.

I. Telif hakkı yasası ve marka yasası

Metinler, resimler, grafikler, animasyonlar ve videolar ile web sitelerindeki düzenleri FUJIFILM IMAGING PRODUCTS & SOLUTIONS GmbH & Co. KG veya üçüncü şahısların telif haklarına tabidir. FUJIFILM IMAGING PRODUCTS & SOLUTIONS GmbH & Co. KG, özellikle de metin, grafik, ses veya video dizileri tarafından üretilen eserlerin çoğaltılması, dağıtılması, kamuya açık çoğaltılması, düzenlenmesi, yeniden tasarlanması veya kamuya açık olarak sunulması veya kullanılması önceden izinsiz olarak izin verilir, FUJIFILM IMAGING PRODUCTS & SOLUTIONS GmbH & Co. KG tarafından yazılı olarak izin verilmiş olup, çoğaltmaya yasal olarak izin verilmemektedir. Bu web sitesinde kullanılan tüm ticari markalar, aksi belirtilmediği sürece FUJIFILM IMAGING PRODUCTS & SOLUTIONS GmbH & Co. KG ve / veya kuruluşu lehine korunmaktadır.

II. Tekliflerin bağlayıcı olmayan niteliği ve değişiklik hakkı

Web sitesinin veya öngörülen hizmetlerin kullanımına ilişkin hiçbir iddia yoktur. FUJIFILM IMAGING ÜRÜNLER & ÇÖZÜMLER GmbH & Co. KG, web sitesinde veya bunun bölümlerinde ve web sitesinde belirtilen hizmetlerin (geçici veya kalıcı olarak) herhangi bir zamanda ayrı bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değiştirme, ekleme, silme ve kapatma hakkını saklı tutar. Aynı şekilde, FUJIFILM GÖRÜNTÜLEME ÜRÜNLERİ & ÇÖZÜMLERİ GmbH & Co. KG bu kullanım koşullarını önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar.

III. Bağlantılı web sitelerinin içeriği için sorumluluk yok

FUJIFILM GÖRÜNTÜLEME ÜRÜNLERİ & ÇÖZÜMLERİ GmbH & Co. KG, bu web sitesinde bulunan üçüncü taraf web sitelerine dolaylı atıflar yapmaktan doğrudan sorumlu değildir (“bağlantılar”). FUJIFILM GÖRÜNTÜLEME ÜRÜNLERİ & ÇÖZÜMLERİ GmbH & Co. KG, bu web sitesi ile bağlantılı üçüncü taraf web sitelerinin mevcut ve gelecekteki tasarım ve içeriğini etkilemez. Bu nedenle, FUJIFILM GÖRÜNTÜLEME ÜRÜNLERİ & ÇÖZÜMLERİ GmbH & Co. KG, kendisini bağlı tüm üçüncü taraf web sitelerinin tüm içeriğinden uzak tutmaktadır. Bu, kendi web sitemize yerleştirilen üçüncü taraf web sitelerine yapılan tüm bağlantılar ve referanslar için geçerlidir. Üçüncü taraf web siteleri özellikle etki alanı “fujifilm-imaging.de” tanımlayıcısını içermeyen web siteleridir.

IV. Yükümlülük

FUJIFILM GÖRÜNTÜLEME ÜRÜNLERİ & ÇÖZÜMLERİ GmbH & Co. KG bu web sitesindeki bilgileri güncel, doğru, eksiksiz ve virüssüz tutmak için elinden geleni yapacaktır. Bununla birlikte, FUJİFİLM GÖRÜNTÜLEME ÜRÜNLERİ & ÇÖZÜMLERİ GmbH & Co. KG, web sitesinde sunulan bilgiler için, özellikle doğruluğu, güncelliği, eksiksizliği veya virüslerden bağımsızlığı için hiçbir garanti vermemektedir. Maddi sözleşme yükümlülüklerinin ihlali hariç, kötü niyetli veya ağır ihmal edici davranışlar, Ürün Sorumluluk Yasası'na dayanan iddialar ve kişisel yaralanma haricinde, FUJIFILM IMAGING PRODUCTS & SOLUTIONS GmbH & Co. KG yasal temsilcileri ve vekil ajanlar hariç tutulmuştur. Bu, davanın maddi veya manevi zarar ile ilgili olup olmadığına bakılmaksızın uygulanır.

V. Bireysel hükümlerin geçersizliği

Bu kullanım şartlarının bireysel hükümleri geçersiz veya geçersiz olursa, bu durum kalan hükümlerin geçerliliğini etkilemeyecektir.

VI. Yargı yeri

Bu web sitesinin kullanım koşullarına ilişkin olarak ve bu kullanım koşullarının kullanılmasından ve yorumlanmasından kaynaklanan tüm ihtilaflar, yalnızca Münih Bölge Mahkemesi tarafından ticari işlemlerde karara bağlanır. Eğer kullanıcının Federal Cumhuriyet'te genel bir yargı yeri yoksa Almanya, daha sonra Münih Bölge Mahkemesi de tamamen sorumludur.